Категорії
Кіно Культура Мистецтво

Українці очікують на прем’єру мультфільму про Мавку

Українське кіно – яскраве, якісне, сповнене сенсу. Це підтверджують шедеври студії Довженка і сучасні стрічки «Вій», «Поводир», «Плем’я» та інші.

Однак у переліку кращого українського кіно останніх років не тільки глибокі фільми, але і мультфільми. «Бабай», «Микита Кожум’яка», «Ескімоска» веселять і повчають дітей, захоплюють дорослих. Готуйтеся: в майбутньому нас чекає ще одна вражаюча прем’єра.

Анімаційний фільм за мотивами геніальної п’єси

Студія Animagrad оголосила про вихід мультфільму на основі сюжету твору Лесі Українки «Лісова пісня». У центрі подій – берегиня лісу Мавка, яка закохується в простого хлопця Лукаша. Що ж чекає нашу казкову героїню? Важкий вибір: бути вірною своєму покликанню або вибрати любов.

Прем’єра мультфільму «Лісова Мавка» запланована на 2019 й рік, однак тизер можна подивитися вже сьогодні. Судячи з усього, нас очікують незабутні пригоди, яскрава і якісна картинка, почуття гордості за літературну спадщину своїх співвітчизників.

Виробництво анімаційного фільму підтримало Державне агентство з питань кіно, а музичний супровід для нього підготував гурт «ДахаБраха». З нетерпінням чекаємо зустрічі з ніжною, люблячою і мрійливої ​​Мавкою!

Leave a Reply