Категорії
Культура Мистецтво Музика

Почути та осягнути: вийшов новий альбом ZAVOLOKA

Новий альбом ZAVOLOKA побачив світ. Тепер кожному з нас варто його почути! Він є втіленням оригінальніх та автентичних ритмів, які вдало контрастують з типовим звучанням сучасної музики.

ZAVOLOKA знає, як спрацьовують непоєднувані між собою композиції та є майстром крос-жанрових проєктів. Це лише одна з багатьох причин, чому про неї писав відомий британський журнал The Wire, міжнародний лейбл KVITNU запропонував їй співпрацю, а британський музичний продюсер та діджей Aphex Twin залучив Катерину до свого концерту у якості розігріву для публіки.

ZAVOLOKA (або Катерина Заволока) є автором експериментальної електронної музики та вже випустила 6 вдалих альбомів. Сьомий альбом під дуже автентичною назвою «Орнамент» уже доступний на популярних музичних платформах, у тому числі YouTube Music, Apple Music, Spotify, Deezer, Bandcamp.

Чому саме така назва?

ZAVOLOKA описує свій авторський вибір дуже просто: всі елементи у кожному треку вдало переплітаються між собою; вони римуються, складаються у єдине музичне полотно. Як майстрині вишивають орнаменти на національному одязі та рушниках, так і музика народжується стіжок за стіжком, звук за звуком. Саме тому навіть не намагайтесь увімкнуть альбом для фонових справ: ці треки важливо слухати, чути та осмислювати.

Катерина Заволока ділиться власними враженнями: «Звуковий орнамент танцює у часі та просторі. Візерунки з ритмічним повторенням геометричних тонів вишивають вашу символіку, посилюючи виразність почуттів і наздоганяючи дух». Після прослуховування бодай одного треку ви відчуєте, як внутрішня енергія пронизує ваше тіло та душу, а після неї з’являється абсолютна рівновага.

Повірте, це варто почути хоча б у записі. А ще краще – прийти на живий виступ ZAVOLOKA 30-го жовтня, коли вона виступить в рамках аудіовізуальної виставки NONDUAL від нідерландського артиста Альберта ван Аббе.

Leave a Reply