Категорії
Мистецтво

Куточок казки від Марії Примаченко

Якщо ви часто буваєте у Печерському районі і знаєте, де знаходиться бульвар Марії Примаченко, то очікуйте дива. Дещо цікаве ось-ось з’явиться для жителів для гостей міста. А якщо цей район столиці для вас незвіданий, тепер є додаткова причина завітати до цих околиць.

Бульвар Марії Примаченко перетвориться у справжній витвір мистецтва, адже його прикрасять тематичними муралами і скульптурами з робіт відомої української художниці.

«Prima Maria Art Boulevard» – саме так буде називатися незвичний музей під відритим небом у Києві. Автор проекту, Едуард Ахрамович, запланував три окремі зони: «Добрі тварини», «Казкові птахи» та «Дивовижні творіння». Крім цього, будуть встановлені стилізовані арки, численні мурали та скульптури, виконане тематичне оформлення підземного переходу, а також зведений пам’ятник на честь Марії Примаченко.

Проект дійсно трудомісткий і відповідальний, тому його будуть реалізовувати творці Пейзажної алеї – Костянтин Скритуцький та Федір Баландін. Вже в цьому році почнуться роботи по створенню музею просто неба «Prima Maria Art Boulevard». І за три роки кияни та гості міста зможуть насолоджуватися мальовничими та дивовижними краєвидами у серці міста!

Leave a Reply