Категорії
Мистецтво Музика

Душевний та зворушливий кліп від The Hardkiss

Сучасні, круті, колоритні, популярні в Європі, але не втрачають зв’язок із своїм корінням та традиціями… Який український гурт можна так охарактеризувати?

Звичайно ж, це все про The Hardkiss. Від проникливого та чарівного голосу фронтвумен Юлії Саніної можна відчути мурашки по шкірі, навіть коли пісня драйвова та весела.

Нова лірика від талановитих музикантів

Нещодавно музичний гурт записав ліричну пісню «Журавлі» та відзняв на неї лаконічний кліп. Композиція настільки зворушлива, що учасники гурту вирішили не затьмарювати її сенс динамічним кліпом – у кадрі Юлія з розкішними косами співає і грає на гітарі, інколи з’являються мальовничі пейзажі.

Попри те, що пісня про кохання, у ній та у відеокліпі відчувається щось українське, таке рідне і знайоме. Юля зізнається, що новий хіт написала на гастролях, перебуваючи у готельному номері. Драми та нестерпне кохання – звичні теми для творчості співачки, однак цього разу вона захотіла створити щось ніжне та світле.

Спочатку Саніна сумнівалася, що написаний текст заслуговує уваги. Але Вал, продюсер та гітарист гурту, переконав її ризикнути. Друзі музикантів теж оцінили нову композицію, тож у Юлії не залишилося сумнівів.

Насолоджуйтесь цією дивовижною піснею із глибоким сенсом!

Leave a Reply